Skip to content

Apie mus

Reklamos kūrimo ir įgyvendinimo profesionalų patirtis Jūsų verslui!

Reklamos agentūra „Reladus“ siūlo reklamos ir viešųjų ryšių paslaugas. Mūsų darni komanda visada pasirengusi GREITAI reaguoti ir PROFESIONALIAI patarti, suplanuoti ir įgyvendinti Jūsų reklaminės kampanijos viziją. Branginame kiekvieną klientą, mums nėra didelių ar mažų, visi vienodai svarbūs ir visiems skiriame maksimalų dėmesį.

Esame orientuoti į nepriekaištingą rezultatą, sau keliame didelius reikalavimus, visada siekiame, kad kiekvienas užsakovas gautų tik nepriekaištingas reklamos paslaugas. Sukaupta didelė profesinė patirtis leidžia užtikrinti, kad priimami rinkodaros ir strategijų įgyvendinimo sprendimai visiškai sutaps su klientų lūkesčiais.

 

Nežinote, kaip rinkai pristatyti naują produktą ar pareklamuoti prekę, išjudinti el. prekybą, pasiruošti parodai? O gal reikia pritraukti lankytojų į prekybos saloną ar padidinti pardavimą? Vykdote ES paramos projektą ir reikia viešinimo paslaugų? Gal turite puikią naujieną visiems vartotojams, bet nežinote, kaip ją pranešti plačiajai auditorijai? Kreipkitės į mus, patarsime, suorganizuosime, suplanuosime, sukursime ir įgyvendinsime… Beliks tik skinti mūsų puikaus bendro darbo vaisius!

Mūsų klientai

Nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas

patipati
erdve
nz
vesida
naturprodukt
bidfood
eventum
tincap

Pasidalinkite savo lūkesčiais, mes paversime juos realybe!