PASLAUGOS / INTERNETO SVETAINĖS


Interneto svetainė – tai Jūsų įmonės vizitinė kortelė internete, priemonė informacijai skleisti ar verslui plėsti, pigiausias ir paprasčiausias būdas reklamuotis. Ši priemonė padės efektyviai pasiekti potencialius klientus ir formuoti Jūsų įvaizdį. Internetinio puslapio išvaizda sudaro pirmąjį įspūdį, kuris yra svarbus, tačiau sėkmingas internetinis puslapis taip pat turi būti funkcionalus, patogus naudotis (usability) su lengvai pasiekiama informacija ir veikti be klaidų.

Tinklalapių kūrimas

Kurdami interneto tinklapius siūlome patogias turinio valdymo sistemas (TVS – atviro kodo ar specifines, pagal kliento individualius poreikius). Paprastai mūsų siūlomos TVS (WordPress, Joomla, ir pan.) yra paprastos, aiškios, todėl tinklalapių informacijos atnaujinimu gali užsiimti bet kas, mokantis dirbti su įprastomis kompiuterinėmis programomis. Taip pat į interneto svetaines galime įdiegti kliento pasirinktas sistemas. Kuriame tinklalapius draugiškus tiek vartotojams, tiek paieškos sistemoms (pvz.: Google). Interneto tinklalapių kūrimas, priklausomai nuo kliento poreikių, gali apimti šias paslaugas:

1. Analizė ir tikslų nustatymas
2. Tinklalapių projektavimas
3. Informacijos architektūros rengimas
4. Interneto svetainės dizainas
5. Programavimo darbai (TVS įdiegimas į interneto svetainę)
6. Tinklalapių optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)
7. Tinklalapių pritaikymas mobiliesiems įrenginiams (Responsive design).
8. Tinklalapių priežiūra
9. Turinio sukūrimas/redagavimas
10. Papildomų funkcijų programavimo darbai

Jums galime pasiūlyti:

– tinklalapių kūrimą, naudojant HTML, CSS, JAVASCRIPT, JQUERY
– tinklalapių kūrimą, programuojant PHP, XML, ASP, HTML, CSS, JAVASCRIPT, JQUERY, MYSQL
– tinklalapių kūrimas su unikaliu ar pasirinktu dizainu
– tinklalapių kūrimas su TVS arba be TVS
– tinklalapių kūrimas su FLASH technologija

Mes kuriame įmonių reprezentacines svetaines, elektroninės parduotuves, katalogus, skaičiuokles, apklausas, anketas, prezentacijas, tinklaraščius (blogs), naujienų portalus, galerijas ir kitas klientų poreikius atitinkančias svetaines. Svetaines optimizuojame paieškos sistemoms (SEO). Jei reikia, pritaikome mobiliosioms versijoms ir planšetėms (Responsive design), integruojame su socialiniais tinklais: diegiame nuorodas į socialinius tinklus (Facebook, Google+, Skype, Twitter ir kt.). Prijungiame prie Google Analytics ar kitų svetainės statistikos stebėjimo sistemų.
Taigi, jei norite stiprinti savo įvaizdį, plėsti savo verslą internete ar investuoti į reklamą, vertinga pasikonsultuoti su internetinių projektų specialistais. Galbūt mūsų pasiūlytos idėjos padės apsispręsti, kokio tipo internetinė svetainė patenkins Jūsų poreikius ir padės sutaupyti laiko bei pinigų. Kreipkitės į mus.

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.