PASLAUGOS / LAUKO (IŠORĖS) REKLAMA


Lauko (išorinė) reklama – reklama, kurios įvairios specialios (stendai, skydai, stulpai, vitrinos ir pan.) ir pritaikytos (pastatų sienos, stogai, laikinieji statiniai, transporto priemonės, oro balionai ir pan.) pateikimo priemonės yra ne patalpose.
Tai vienas seniausių reklamos būdų. Dideli reklaminiai plotai, gerai pateiktas reklaminis vaizdas ir apšvietimas ar kitos detalės padės atkreipti praeivio dėmesį. Tinkamai parinkta strategiškai gera vieta padės greitai aprėpti didelę rinkos dalį ir paskleisti norimą žinutę potencialiems vartotojams bei paskatinti juos nusipirkti ar pasinaudoti reklamuojama paslauga. Dažniausia tai mato tie patys vartotojai, todėl daug kartų matoma ta pati reklama gerai įsimenama.
Didelis lauko reklamos priemonių pasirinkimas leidžia aprėpti įvairias respublikines, regionines ar vietines geografines vietoves. Todėl galima labai tiksliai pasirinkti norimas vietas, kuriose būna potencialūs vartotojai. Siekiant, kad įmonės reklamą pamatytų kuo daugiau žmonių, reikia keisti ar išdėstyti lauko reklamą skirtinguose keliuose geografiniuose regionuose, prieš tai išsiaiškinus dažniausias potencialių vartotojų buvimo vietas.

Lauko reklamai pateikti maketai turi būti aiškūs, lengvai įskaitomi ir neperkrauti įvairiais dizaino elementais, suprantami dideliam vartotojų ratui. Šiame etape labai svarbi dizainerio patirtis ir profesionalumas. Kartais gera idėja gali virsti nevykusiu maketu, kai dėl dizainerio patirties stokos neįvertinamos visos lauko reklamos dizaino subtilybės. Lauko reklama atspindi įmonės veidą, čia svarbu apgalvoti kiekvieną detalę, kad ji išsiskirtų iš bendros aplinkos, tačiau reikia nepamiršti išlaikyti įmonės stiliaus vientisumą.
Meniškai paruoštas reklaminis maketas gali ne tik informuoti vartotojus apie prekę ar paslaugą, tačiau puošti ir pagyvinti aplinką.
Padėsime Jums ne tik sumaketuoti, pasigaminti, sumontuoti lauko reklamą, bet ir paruošime suderinsime projektus, reikalingus išorinės reklamos leidimui gauti.

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.