PASLAUGOS / REKLAMINĖ ATRIBUTIKA


Tai puikus būdas sukurti teigiamą įmonės įvaizdį. Reklaminė atributika yra gera rinkodaros strategija ir tinkamas įrankis, norint sustiprinti bei palaikyti santykius su esamais verslo partneriais ir užmegzti naujus verslo ryšius.
Teisinga reklaminė atributika – tai gražus, o svarbiausia funkcionalus daiktas, kuriuo žmogus naudojasi su malonumu, kasdien mato prieš akis, jis skatina potencialų klientą pagalvoti apie gautą pasiūlymą, užeiti į firmą ir domėtis įmonės produkcija. Reklaminė atributika gali tapti puikiu suvenyru Jūsų įmonės klientų renginiuose, prezentacijose, konferencijų metu, vykdant akcijas, skirtas konkrečiai tikslinei auditorijai, yra puiki priemonė įmonės vardui ir prekių ženklui stiprinti.

Reklaminė atributika su Jūsų firminiu ženklu gali būti gaminama mažais ir dideliais tiražais. Ją galima skirstyti į Promo suvenyrus ir Verslo suvenyrus.
Promo suvenyrai – dažniausiai gaminama dideliais tiražais ir tarnauja kaip dalinamoji medžiaga. Ant Promo suvenyrų Jūsų logotipas uždedamas įvairiais metodais: tampografija, sublimacija, šilkografija, siuvinėjimas, dekolė, graviravimas, lazeravimas, kongrevas, spalvotas spaudos būdas.

Dažniausiai užsakoma reklaminė atributika tai:
Magnetukai, USB laikmenos
Reklaminiai puodeliai
Reklaminiai raktų pakabukai
Reklaminės užrašų knygutės
Tušinukai
Ženkliukai, lipdukai
Skėčiai
CD ir DVD diskai su logotipu
Pelės kilimėlis su nuotraukos rėmeliu.
Vėliavos
Žiebtuvėliai
Kvepianti reklama
Saldi reklama
Antistresinai žaisliukai
Stendai, mobilūs stendai, reprezentaciniai stendai
Maišeliai
Marškinėliai
Kepurėlės
Silikoninės apyrankės
Reklama ant spec. drabužių – tai Jūsų reklama be mokesčių ir nuomos.
Sporto ir laisvalaikio prekės

Verslo dovanos – tai prabangūs dovanų rinkiniai, darbo knygos, rinkiniai iš odos, piniginės, vizitinių kortelių dėklai, atminties kortelės, statulėlės iš medžio, metalo ir kt. medžiagų, vynų rinkiniai dežutėse, rankiniai ir sieniniai laikrodžiai, elitiniai rašikliai, odiniai portfeliai, rankinės ir daugelis kitų brangių suvenyrų. Visos verslo dovanos turi būti įpakuotos į gražią ir kokybišką pakuotę.

Plačiau apie logotipo spausdinimo būdus:
Kongrevas (spaudimas) – reljefo suteikimas medžiagai, reljefinio atvaizdo įspaudimo medžiagoje karštuoju štampu ir kontraštampu būdas.

Tampografija – vienas populiariausių būdų smulkių verslo dovanų su firmine atributika gamyboje.

Šilkografija – žinomiausia trafaretinės spaudos technika. Šilkografiniai atspaudai gali būti dedami ne tik ant bet kokio popieriaus paviršiaus, bet ir ant audinio, plastiko, medžio, stiklo, keramikos.

Dekolė – tai vaizdo pernešimas (dekoravimas) ant stiklo, keramikos, akmens masės dirbinių naudojant aukštos temperatūros deginimą.

Siuvinėjimas – tai procesas, kurio metu logotipas kompiuterine technika perkeliamas ant audinio.

Frezavimas – tikslus detalės išpjovimas iš plastiko, medžio, aliuminio ir panašių medžiagų.

Sublimacija – tai paprasta, puiki ir greita technologija leidžianti be ypatingų įrengimų perkelti foto kokybės spaudą ant sintetinio audinio, ant įvairių kitų specialiai paruoštų paviršių: puodeliai, įvairios lentelės, raktų pakabukai, magnetukai ant šaldytuvo ir kt.

Lazerinis graviravimas pasižymi ypač dideliu tikslumu. Ši technologija išsiskiria kokybe, greičiu, išskirtinumu bei prieinama kaina.

Graviravimas – graviruoti galima logotipus, užrašus bei kitus grafinius elementus ant įvairiasių medžiagų objektų- nuo citrinos ar riešuto iki akmens. Lazerinio graviravimo technologija atliktus užrašus galima vadinti amžinais- galutinis variantas išlieka tolygus, estetiškas ir nepakitęs.

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.