PASLAUGOS / REKLAMINĖ SPAUDA


Įmonės, norėdamos pagerinti, sustiprinti savo firminį įvaizdį rinkoje ar įgyvendinti kitus tikslus, dažnai naudoja spausdintą reklamą. Tai viena pagrindinių reklamos rūšių. Šis reklamos būdas orientuotas į regimąjį suvokimą.
Spausdintą reklamą galima suskirstyti į:
· reklaminius katalogus – t. y. įvairūs informaciniai leidiniai, kuriais reklamuojamos konkrečios prekės ar paslaugos. Pvz., katalogai, lankstinukai, plakatai, lapeliai, informacinės skrajutės ir pan.
· proginius (šventinius) reklaminius leidinius – tai labai efektyvi ir svarbi reklamos priemonė. Pvz., firminiai sieniniai ir stalo kalendoriai, darbo knygos, užrašų knygelės ir kt. Juose tam tikrą vietą užima informacija apie siūlomas prekes ar paslaugas, viršeliuose aiškiai pavaizduota įmonės simbolika.
Kiekvienam užsakymui individualiai parenkame optimalų spaudos būdą (šilkografiją, skaitmeninę ar ofsetinę spaudą). Kada naudojama skaitmeninė, ofsetinė ar šilkografinė spauda, priklauso nuo produkto tiražų, atlikimo terminų, popieriaus ir pan.
Vienas brangesnių spaudos būdų yra šilkografija, tačiau šilkografinė produkcija atrodo gražiau ir prabangiau, nors atlikimo terminai yra ilgesni.
Skaitmeninė spauda pasirenkama mažiems tiražams spausdinti (gali būti vienetiniai darbai) arba greitiems darbams atlikti (terminas – 1 d. d.).
Ofsetinė spauda naudojama, kai reikalingas tiražas nuo 500 vnt. Tai palyginti nebrangus spaudos būdas. Darbų atlikimo terminas 3–7 d. d., priklausomai nuo spausdinamos produkcijos techninių specifikacijų.
Plačiaformatė spauda, naudojama dideliems reklaminiams gaminiams spausdinti, atliekama ant popieriaus, plėvelės, tentinės medžiagos, drobės ir kt. Tai lipdukai automobiliams, vitrinoms, stendams, skydams, įvairūs tentai, plakatai, spaudiniai ant drobės, fototapetai ir t. t.

Mes spausdiname:
vizitines korteles, plakatus, įvairių formatų skrajutes, lankstinukus, brošiūras, sieninius ir kišeninius bei stalo kalendorius, atvirukus, kvietimus, katalogus, aplankus, etiketes, lipdukus, blankus, sąskaitas-faktūras, vokus, nuolaidų korteles, sertifikatus ir diplomus bei bet kokią nestandartinę reklamos produkciją.

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.