PASLAUGOS / RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS


Kiekvienai įmonei nors kartą kyla dilema: patiems ryžtis organizuoti proginį renginį (įmonės gimtadienis, korporatyvinis vakarėlis, naujo produkto prezentacija ir pan.) ar palikti tai profesionalams ir sutaupyti energijos. Žinoma, visada kur kas paprasčiau užsakyti bukletų, plakatų, prezentacinį filmą, šventinės atributikos niekučių ir proginių verslo dovanų – išsiuntei ir pamiršai… Tačiau dažnai labai svarbus pats žmogiškasis faktorius, emocija… O šią užduotį maksimaliai tikslingai atlieka renginys.
Nuo ko pradėti? Ko svarbiausia nepamiršti ir į ką atkreipti dėmesį?

Iš patirties žinome, jog labai svarbu apsispręsti, ar įmonėje atsiras žmogus, ant kurio pečių guls visi renginio organizavimo rūpesčiai, ar kreiptis į profesionalų renginių organizatorių, o pačiai įmonei reiks skirti tik koordinatorių (paprastai tai būna už reklamą ir/arba rinkodarą atsakingas specialistas). Tai svarbus momentas, nes abu būdai reikalauja didelių atsakingo asmens darbo laiko sąnaudų. Norėdamas tinkamai atlikti užduotį jis turės mažiau laiko skirti tiesioginėms pareigoms įmonėje.
Be abejo, geriausia viską patikėti profesionalams, jie turi patirties ir galės patarti, kaip išvengti apmaudžių klaidų; sukurs renginio scenarijų ir pateiks daugybę organizacinių idėjų.

Antras žingsnis – apsispręsti, ar tai vis dėlto bus renginys, ar administracinių veiksmų kompleksas.

Trečias žingsnis: finansinio maksimumo linijos apibrėžimas – t. y. reikia apsispręsti, kokia maksimali suma gali būti skiriama renginiui. Nuo jos priklauso, ar tai bus kokteilių vakarėlis, furšetas, ar įvairialypis banketas. Skiriamas biudžetas taip pat lems, kokio profesinio lygio bus pramoginės dalies dalyviai ir renginio vedėjas.

Profesionali mūsų komanda ir kruopščiai atrinkti partneriai padės be rūpesčių organizuoti verslo renginius, konferencijas ar seminarus. Mes dirbame su daugybe partnerių, todėl klientams galime suteikti visą paslaugų spektrą, pradedant nuo vietos parinkimo, maitinimo, renginių vedėjų iki reklaminės medžiagos pateikimo šventės dalyviams. Parengsime įdomią renginio programą, pasiūlysime charizmatiškų renginių vedėjų paslaugas, kurie neleis publikai liūdėti, taip pat pasirūpinsime gera technine įranga.

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.