PASLAUGOS / SOCIALINIAI TINKLAI


Socialiniai tinklai yra neatsiejama modernaus, šiuolaikinio verslo dalis. Tam, kad socialiniai tinklai atneštų naudą jūsų verslui, reikalinga tinkama komunikacijos strategija, įtraukiantis turinys bei nuolatinis, sparčiai besikeičiančių socialinių tinklų platformų išmanymas. Visa tai jums gali pasiūlyti mūsų reklamos agentūros specialistai. Įvertinę esamą situaciją, ar visai nuo nulio sukursime ir nuosekliai vystysime jūsų socialinių tinklų komunikaciją.

FACEBOOK

Facebook – populiariausias socialinis tinklas Lietuvoje. Aktyvi ir reguliari komunikacija, bei reklama Facebook tinkle tarnauja kaip papildomas jūsų įmonės komunikacijos kanalas, bei padeda kurti ir vystyti tvirtą ryšį su klientais. Tai padės lengviau pažinti potencialius klientus, suprasti jų norus bei lūkesčius. Išanalizavę jūsų verslą, pasiūlysime geriausią strategiją ir padėsime jums pasiekti konkrečių tikslų.

INSTAGRAM

Instagram šiuo metu išgyvena tikrą pakilimą, o šio socialinio tinklo funkcijas palankiai vertina vis daugiau įmonių, kurios greta kitų socialinių tinklų renkasi būtent Instagram. Tačiau reiktų pabrėžti, kad neužtenka tiesiog susikurti Instagram paskyros ir tikėtis, kad auditorijos dėmesį pelnysite keldami gražias nuotraukas, tam reikia strategijos, kurią jums pasiūlys mūsų specialistai.

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.