PASLAUGOS / REKLAMA ŽURNALUOSE


Visi žurnalai gali būti klasifikuojami pagal periodiškumą, auditoriją ir turinį. Leidinys gali būti skirtas konkrečios geografinės vietovės skaitytojams, taip pat tam tikro amžiaus ar atitinkamas pajamas gaunantiems žmonėms, bene daugiausiai leidinių savo turinį taiko šioms kategorijoms: bendrosios tematikos žurnalai; žurnalai moterims; skirti vyrams, leidiniai apie būstą, sveikatą, verslą ar laisvalaikio pomėgius (automobilius, žvejybą, medžioklę, keliones ir t. t.). Reklama žurnale leidžia maksimaliai įtraukti skaitytoją. Net 90 proc. visų suaugusiųjų skaito bent po vieną žurnalą per mėnesį. Įdomu tai, kad moterys žurnalus vertina palankiau negu vyrai. Žurnalai turi didesnę išliekamąją vertę ir kelia tam tikrą emociją. Tai daug patrauklesnis reklamavimosi būdas, juo galima išgauti platesnę spalvų gamą ir dizaino elementų parinkimą negu laikraščiuose. Reklamos žurnaluose efektyvumui svarbu:

1. reklamos idėja
2. vietos žurnale parinkimas
3. reklaminių puslapių kompozicija

Dirbame su visais žurnalais:
„TV antena”, „Stilius”, „Savaitė. Namie ir sode”, „Meisteris ir Margarita”, „Rasos”, „Prie kavos”, „Moters savaitė”, „Panelė”, „Moteris”, „Cosmopolitan”, „Tavo vaikas”, „Geo”, „Justė”, „Penki”, „Naminukas”, „Žmonės”, „Laima”, „Ji”, „Edita”, „Žmonės. Legendos”, „Laima stilius”, „Veidas”, „Moters savaitgalis”, „Moters savaitgalio virtuvė”, „Mamos žurnalas”, „Auto Bild”, „Šeimininkė”, „Gyvenimiškos istorijos”, „Iliustruotoji istorija”, „Iliustruotasis mokslas”, „Verslo klasė”, „A-ZET”, „PLAYBOY”, „Mažylis”, „Interjeras.lt pataria”, „Statyk”, „Mano namai”, „Namas ir aš”, „Psichologija Tau”, „Sveikas žmogus”, „36,6°C”, „Medicina ir dar kai visiems”, „Sveika šeima”, „Geras žurnalas”, „Sodo spalvos”, „OHO”, „OHO Litas”, „Aš ir psichologija”, „National Geographic” (liet. k.), „Rankdarbių kraitelė”, „Būrėja”, „Keturi ratai”, „Computer Bild”, „Computer Active”, „Žvejys ir žuvis”, „Meškeriotojas”, „Raktas”, „IQ”, „Mano patarimai”, „Virtuvė Nuo… Iki…”, „Top Gear”, „Natūralioji medicina”, „Tik vyrams”, „Statyba ir architektūra”, „Mūsų krepšinis”, „Kultūros barai”, „Mano ūkis”, „ŽvejOK”, „370”, „Investuok”, „Kelionės ir pramogos”, „Sodo kraitė”, „Magija ir burtai”, „Sodo idėjos”, „Aš mama”, „Medžiotojas ir Medžioklė”, „Super namai”, „Geras skonis”, „Intelligent Life”, „Stuff”, „Vadovas”, „Aukštaitiškas formatas” ir kt.

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.