APIE RELADUS


Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Mūsų įmonė savo veiklą pradėjo nuo mažų reklamos projektų, skelbimų laikraščiuose, vizitinių kortelių spaudos. Bėgant laikui, sparčiai plėtėme savo paslaugų spektrą, siekdami tobulėti patys ir gauti kuo daugiau reikalingų žinių. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.

Šiandien reklamos agentūra „Reladus“ siūlo reklamos ir viešųjų ryšių paslaugas. Mūsų komandą sudaro projektų vadovai, vadybininkai ir dizaineriai. Kartu mes sėkmingai pildome klientų norus ir lūkesčius, visada esame pasirengę reaguoti ir profesionaliai patarti, suplanuoti ir įgyvendinti Jūsų reklaminės kampanijos viziją. Branginame kiekvieną klientą, mums nėra didelių ar mažų, visi vienodai svarbūs ir visiems skiriame maksimalų dėmesį.

Nežinote, kaip rinkai pristatyti naują produktą ar pareklamuoti prekę, išjudinti el. prekybą, pasiruošti parodai? O gal iš mirusiųjų reikia prikelti prekybos saloną, kad į jį vėl užsuktų pirkėjas ar tiesiog padidinti pardavimą? Vykdote ES paramos projektą ir reikia viešinimo paslaugų? Gal turite puikią naujieną visiems vartotojams, bet nežinote, kaip ją pranešti plačiajai auditorijai? Kreipkitės į mus, patarsime, suorganizuosime, suplanuosime, sukursime ir realizuosime… Beliks tik skinti mūsų puikaus bendro darbo vaisius.

Esame orientuoti į nepriekaištingą rezultatą, keliame didelius reikalavimus sau ir rangovams, visada siekiame, kad kiekvienas užsakovas gautų tik nepriekaištingas reklamos paslaugas. Sukaupta didelė profesinė patirtis leidžia užtikrinti, kad priimami rinkodaros ir strategijų įgyvendinimo sprendimai visiškai sutaps su klientų lūkesčiais.

 

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.