PASLAUGOS / FACEBOOK ADMINISTRAVIMAS


Socialiniai tinklai yra neatsiejama modernaus, šiuolaikinio verslo dalis. Tam, kad socialiniai tinklai atneštų naudą Jūsų verslui, reikalinga tinkama komunikacijos strategija, įtraukiantis turinys bei nuolatinis, sparčiai besikeičiančių socialinių tinklų platformų išmanymas. Visa tai Jums gali pasiūlyti mūsų reklamos agentūros specialistai. Įvertinę esamą situaciją ar visai nuo nulio sukursime ir nuosekliai plėtosime Jūsų socialinių tinklų komunikaciją.

Facebook – populiariausias socialinis tinklas Lietuvoje. Aktyvi ir reguliari komunikacija bei reklama Facebook tinkle tarnauja kaip papildomas Jūsų įmonės komunikacijos kanalas bei padeda kurti ir auginti tvirtą ryšį su klientais. Tai padės lengviau pažinti potencialius klientus, suprasti jų norus ir lūkesčius. Išanalizavę Jūsų verslą, pasiūlysime geriausią strategiją ir padėsime Jums pasiekti konkrečių tikslų.

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.