PASLAUGOS / GRAFINIS DIZAINAS


Verslo sėkmė neatsiejama nuo taikliai perteiktos idėjos ar žinutės. Šiam tikslui pasitelkiamas grafinis dizainas, o jo kokybės įrodymais tampa vientisumas, logiškai išreikštas kūrybiškumas ir taiklus idėjų įgyvendinimas. Įsigilinę į Jūsų poreikius, kontekstą ir bendrą įmonės stilistiką, individualiai Jums sukursime logotipą bei firminį stilių, kurie vėliau bus naudojami atliekant įvairius maketavimo darbus. Pasiūlysime lankstinukų, plakatų, katalogų, vizitinių kortelių ir kitų spaudos gaminių dizainą bei paruošime spausdinimui. 

Prireikė reklamos internete? Mūsų komandos grafikos dizaineriai paruoš animuotą ar neanimuotą banerį, sukurs grafinį vaizdo filmuką socialinio tinklo puslapiui, atėjus šventėms, sukurs elektroninį sveikinimą Jūsų klientams ir partneriams. 

Papildomai savo klientams teikiame ir prekių ženklų (logotipų) registravimo Valstybiniame patentų biure paslaugą.

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.