PASLAUGOS / IŠKABOS


Niekas neabejoja vizualinės reklamos efektyvumu. Nuolat skubančiame pasaulyje privalu greitai, aiškiai ir kūrybiškai pasiekti vartotoją, o tai padaryti paprasta, pasitelkus vizualinės reklamos priemones. Puikiai suprojektuota iškaba ar šviesdėžė ir išskirtinės dizaino detalės padės atkreipti praeivio dėmesį. 

Jei neplanuojate ilgalaikės iškabos, o reikia tik informacinės lentelės, galime pasiūlyti įvairius plastiko ar metalo gaminius, lenteles, rodykles ir pan., kurias gaminame  užklijuodami patvarius lipdukus ar užrašus, taip pat spausdiname tiesiai ant plastiko, metalą galime graviruoti. Tai labai patogus ir gana nebrangus įvairiausių nuorodų ar reklaminių lentelių gamybos būdas.

Mes ne tik pagaminsime ir sumontuosime originalią iškabą, bet ir atliksime visus projektų derinimo darbus, reikalingus išorinės reklamos leidimams gauti. Visiems savo gaminiams suteikiame garantiją.

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.