PASLAUGOS / KITA


Įmonėms, norinčioms sukurti ir išlaikyti savo įvaizdį, pasveikinti partnerius ir klientus įvairiomis progomis ar puoselėti ryšį su pirkėjais, neišvengiamai prireikia įvairiausių reklamos ar administravimo funkcijoms skirtų gaminių. Tai firminiai vokai, atvirukai, įvairių formatų kalendoriai, kvietimai, aplankai, blankai, kuponai, bilietukai su nutrinamu sluoksniu, plastikinės kortelės ir kita produkcija. Jos dizaino spalvų, šriftų ar formato vientisumas padeda nenuskęsti konkurentų jūroje ir skatina įmonės žinomumą.

Mūsų profesionalų komanda yra pasiruošusi Jums patarti, sukurti dizainą ir pagaminti gaminius, kurių Jums reikia. Susisiekite su mumis ir gausite Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą. Daugumą produkcijos gaminame pagal individualius užsakymus. Jei kažko neradote, lauksime Jūsų užklausos ir pateiksime tik Jums skirtą pasiūlymą.

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.