PASLAUGOS / LIPDUKAI IR ETIKETĖS


Lipdukai gali būti naudojami labai įvairiems tikslams: reklamuoti, informuoti, dekoruoti interjerą ar kaip įspėjamoji priemonė. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, lipdukai gali būti įvairių dydžių ir spalvų, blizgaus ar matinio paviršiaus, lengvai nusiklijuojantys ar su stipresniais klijais, popieriniai ar iš PVC plėvelės.

Etiketė skirta ne tik informacijai apie prekę pateikti, ji taip pat gali būti ir puiki reklamos priemonė. Ši maža, bet labai svarbi smulkmena daro įtaką pirkėjo pasirinkimui. Drąsus dizainas, nestandartinė forma, popieriaus tekstūra ir kokybiška spauda išskirs Jūsų produktą iš kitų ir paskatins klientą pirkti. 

Dažniausiai užsakomi stačiakampiai, ovalūs ar su apvalintais kampais lipdukai, tačiau galime pagaminti ir nestandartinių formų gaminius.

Mūsų specialistų komanda pasirūpins viskuo: nuo patrauklaus ir konkrečiam gaminiui tinkamo dizaino iki kokybiškos spaudos paslaugų.

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.