PASLAUGOS / REKLAMA INTERNETO PORTALUOSE


Norite sugeneruoti lankytojų srautus į savo svetainę, įtvirtinti įvaizdį, paskelbti apie akciją ar naujieną, pristatyti naują produktą ar paslaugą rinkai? Visiems šiems tikslams įgyvendinti profesionaliai suplanuosime reklamos kampaniją Lietuvos ar kitų šalių interneto portaluose. 

Naudodamiesi naujausiais tyrimais ir atsižvelgdami į Jūsų prekių ar paslaugų tikslinę auditoriją, portalų lankomumą, buvimo juose laiką ir pan., parinksime naujienų ar specializuotus interneto portalus. Kruopščiai išanalizuosime ir pasiūlysime geriausias reklamos pozicijas bei formas, stebėsime ir fiksuosime pasiekiamumą bei rezultatus.

Mūsų grafikos dizainerių komanda sukurs visą reklamos kampanijai reikalingą medžiagą – animuotus ir neanimuotus banerius, vaizdo klipus ir kt.

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.