PASLAUGOS / REKLAMA VITRINOMS


Vitrina – tai Jūsų parduotuvės, kavinės, restorano ar salono veidas. Skoningai apipavidalinta vitrina formuoja gerą įspūdį ir pasitikėjimą įmone bei patraukia potencialių klientų dėmesį. Šiuolaikinės vitrinos yra erdvios, todėl jose galima įgyvendinti kūrybiškas idėjas. Tinkamai parinkta plėvelė gali atskirti stiklines erdves ar uždengti nereikalingas vietas, atlikus įvairius lipduko išpjaustymus (ploteriuojant), vitrina tampa vientisa interjero dalimi.

Dažniausiai naudojamos plėvelės: dekoratyvinė (šerkšno spalvos), spalvota, perforuota ar spaudos. Vitrinas galima puošti ir spausdintais plakatais, juos kabinant rėmeliuose ar naudojant specialius laikiklius. Prireikus galime paruošti projektą reklamos leidimui gauti ir suderinti jį su miesto savivaldybe.

Susisiekite su mumis ir gausite Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.