PASLAUGOS / VIZITINĖS KORTELĖS


Nors skaitmeninės priemonės vis labiau užvaldo mūsų pasaulį, tačiau popierinės vizitinės kortelės dar neužleidžia savo pozicijų. Vizitinės kortelės – puiki priemonė trumpai pristatyti įmonės veiklą ir pateikti savo kontaktus. Tinkamai parinktas dizainas, popierius ir spaudos būdas gali palikti malonų įspūdį apie Jūsų įmonę. Standartinės vizitinės kortelės spausdinamos skaitmenine spauda. Tai greičiausias jų gamybos būdas. Siekiantiems išskirtinumo galime pasiūlyti šilkografinę ir/arba skaitmeninę spaudą ant įvairių spalvų specialaus popieriaus (spalvota ir balta spalva) ar plastiko, laminuoti, graviruoti lazeriu, folijuoti ar naudoti kirtimo formą ir pan. 

Turite savo vizitinės kortelės maketą? Susisiekite ir mes padėsime parinkti Jūsų lūkesčius atitinkantį spaudos būdą. Neturime maketo? Ne bėda, mūsų komanda pateiks patrauklaus vizitinės kortelės dizaino variantus.

SUSISIEKITE DABAR!

Reklamos agentūra UAB „Reladus“ – tai reklamos kūrimo ir realizavimo profesionalų patirtis Jūsų verslui. Turime puikius reklamos specialistus, subūrėme draugiškai ir vieningai dirbančią komandą, nuolat auga mumis pasitikinčių klientų ratas.