Skip to content

Paslaugos

Reklama žiniasklaidoje

REKLAMA SPAUDOJE

Nors gyvename skaitmenizacijos laikais, reklama spaudoje išsaugojo ne tik informavimo funkciją, bet ir įgavo kitą svarbų aspektą – teikti tam tikrą emociją, kurią patiria skaitytojas, paėmęs leidinį į rankas. Ši emocija vėliau gali lemti jo apsisprendimą pirkti tam tikrą prekę ar paslaugą. Reklama laikraščiuose ar žurnaluose – tai ne tik įvaizdžio ar informaciniai maketai, tai ir reklaminiai straipsniai, žinutės, interviu ar reportažai. Savo klientams siūlome profesionalias reklamos planavimo ir publikavimo paslaugas bei patrauklias nuolaidas visuose Lietuvos ir kitų šalių leidiniuose (Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos ir kt.).

REKLAMA INTERNETO PORTALUOSE

Norite sugeneruoti lankytojų srautus į savo svetainę, įtvirtinti įvaizdį, paskelbti apie akciją ar naujieną, pristatyti naują produktą ar paslaugą rinkai? Visiems šiems tikslams įgyvendinti profesionaliai suplanuosime reklamos kampaniją Lietuvos ar kitų šalių interneto portaluose.

Naudodamiesi naujausiais tyrimais ir atsižvelgdami į Jūsų prekių ar paslaugų tikslinę auditoriją, portalų lankomumą, buvimo juose laiką ir pan., parinksime naujienų ar specializuotus interneto portalus. Kruopščiai išanalizuosime ir pasiūlysime geriausias reklamos pozicijas bei formas, stebėsime ir fiksuosime pasiekiamumą bei rezultatus.

Mūsų grafikos dizainerių komanda sukurs visą reklamos kampanijai reikalingą medžiagą – animuotus ir neanimuotus banerius, vaizdo klipus ir kt.

RADIJO IR TV REKLAMA

Jūsų verslo augimui būtina taikyti kompleksines reklamos priemones, todėl reklamos kampanijų tinkleliuose dažnai atsiranda radijo stočių ir TV kanalų eilutės. Galimybės ir formos nuolat keičiasi, todėl, bendradarbiaudami su visomis Lietuvos radijo stotimis ir televizijomis, kartu savo klientams sukuriame optimalų pasiūlymą, kuris atneš didžiausią naudą ir leis pasiekti užsibrėžtus tikslus. Garso ir vaizdo klipų transliacijos geriausiu laiku, interaktyvūs žaidimai ir rėmimai, bėgančios eilutės, įvairios integracijos ir begalė kitų sumanių sprendimų, kurie padės būti matomiems ir žinomiems. Neaiškus biudžetas? Patarsime ir būsime uolūs Jūsų derybų su media kanalais atstovai.

Darbai, kuriais didžiuojamės

Reklama žurnale

Pati Pati
ziniasklaida-1

Reklama laikraštyje

Baltijos implantologijos centras
ziniasklaida-2

Reklama interneto portale

Lateko lizingas
ziniasklaida-3-1

Reklama interneto portale

Vesida
ziniasklaida-4

Pasidalinkite savo lūkesčiais, mes paversime juos realybe!